Замовити консультацію
+38(067) 675-40-60
+38(067) 675-29-39

F.A.Q.

Як я можу ознайомитися з демо версією програми чи побачити як все працює?
Завантажте та встановіть програму за посиланням . У версіях Windows 7 і вище – запустіть програму від імені адміністратора. Введіть адресу сервера 109.251.1.206 та логін\пароль demo\demo.
Чи є у вас WEB (браузерна) версія програми?
Так. Перейти в інтерфейс SkyFleet WEB можна за посиланням . Для входу можете використати отримані нами доступи або логін\пароль demo\demo для демо.
Чи надається гарантія на обладнання?
При покупці GPS обладнання та GPS трекерів ви отримаєте гарантію на 12 місяців з моменту його введення в експлуатацію. Умови надання гарантії прописані в договорі купівлі / продажу.
За що береться абонентська плата?
Частина коштів надходить GSM-оператору в якості оплати GPRS-трафіку передачі даних рухомого кошти, частина коштів – на підтримку безперебійної цілодобової роботи сервера обробки та зберігання даних і гарантійне обслуговування системи.
Що відбувається, коли транспортний засіб виходить із зони GSM-покриття?
Коли прилад знаходиться поза зоною покриття GSM оператора, він продовжує накопичувати дані у вбудовану пам’ять. Ємності пам’яті вистачає, щоб зберегти дані протягом двох тижнів повної роботи ТС. Коли автомобіль знову знаходиться в зоні дії мережі, всі дані автоматично відправляються на сервер.
Що можна відстежувати за допомогою системи Skyfleet?
Прилад, який встановлений на транспортному засобі, фіксує такі показники:
– Місце розташування;
– Пробіг;
– Швидкість;
– Місця і тривалість стоянок;
– Рівень палива (підключення до штатного датчику, установка ємнісних датчиків або витратомірів, підключення до CAN-шині);
– Температуру;
– Експлуатаційні характеристики (мотогодини, кількість спрацьовування виконавчих пристроїв).
Додатково можливе підключення прослушки салону, тривожної кнопки, підключення до штатної сигналізації автомобіля.
Чи можна протестувати систему моніторингу?
Є два варіанти тестування системи:

1. Підписання договору з тестування та встановлення обладнання на Ваш автомобіль і програмного забезпечення на Ваш комп’ютер.
2. Установка на Ваш комп’ютер програмного забезпечення з доступом до інформації по тестовому об’єкту спостереження.
Термін тестування – до одного місяця.

У чому полягає відмінність растрових карт від векторних?
Растрова карта являє собою цифрове зображення, одержуване шляхом сканування звичайної паперової карти. У цієї карти дві особливості. По-перше, одержуваний після сканування файл має великий об’єм (кілька десятків мегабайт). По-друге, програмне забезпечення практично нічого, крім відображення, робити з растровою картою не вміє. Також недоліком растрових карт є неможливість їх модифікації і внесення будь-яких змін.
Перераховані особливості істотно обмежують їх застосування, однак, в деяких випадках їх використання буває виправдано зважаючи на низькі витрат і високої швидкості їх виробництва. Якщо в наявності є паперові карти, зробити з них електронні растрові карти досить легко і швидко шляхом сканування і подальшого нескладного процесу «прив’язки» растрового зображення карти до тій чи іншій системі координат.
Векторна карта являє собою базу даних, в якій зберігається інформація про об’єкти карти. Ця інформація складається з двох видів: геометричне і атрибутивное опис об’єктів. Атрибутивне опис включає в себе такі, наприклад, дані, як висота дерева, ширина дороги, швидкість течії річки, назва населеного пункту і т.п. Геометричний опис визначає контури об’єктів.
Основний недолік векторних карт – істотні витрати на виробництво що, в свою чергу, впливає на кінцеву вартість карт.
Незаперечною перевагою векторних карт є можливість автоматичної обробки її комп’ютером, що пояснює все більшу і більшу їх поширення у всіляких комп’ютерних програмах, в тому числі і для навігаційних цілей.
Яка кількість користувачів може мати доступ до програмного забезпечення?
Програмно дана можливість не обмежена. При впровадженні системи на підприємство клієнт сам вибирає кількість комп’ютерів і користувачів, які матимуть доступ до даних.
Важливим є той факт, що існує розмежування прав доступу – кожен користувач може бачити тільки ті об’єкти і здійснювати над ними тільки ті дії, які йому дозволені адміністратором системи.
Чи можливі удосконалення програмного забезпечення на замовлення?
Наша компанія завжди намагається піти на зустріч замовнику і реалізувати всі побажання, ідеї та особливі вимоги. Всі ваші побажання, оформлені у вигляді Технічного завдання з доопрацювання існуючих та розробці нових модулів будуть вивчені нашими фахівцями і можуть бути включені в план робіт з удосконалення програмного забезпечення.
Чи сумісна ваша програма з 1С?
Так. При необхідності оператор може імпортувати дані в 1С, що спрощує звітність підприємства по списанню палива, пробігу транспорту і т.д.
Чи можу дізнатися де була машина два тижні тому?
Так можете. Всі маршрути руху, стоянки будуть відображені на Вашому комп’ютері при формуванні звіту. До їх перегляду можна звернутися в будь-який потрібний момент.
Чи можна бортовий термінал встановити приховано від водія?
Можна. Однак, в цьому є складність в установці GPS антени, яка не може бути встановлена ​​під металевими поверхнями (капот, багажник і інш.). Приладова панель на різних машинах різниться за складом матеріалу, при цьому металлизация пластика може унеможливити установку GPS антени під панеллю приладів. У цьому випадку потрібно експериментальна робота. З нашого досвіду роботи можна зробити висновки, що в прихованій установці немає необхідності. Т.к. саме усвідомлення водія, що на машині встановлений даний прилад – дисциплінує його.
Що необхідно для підключення до послуги моніторингу та контролю автотранспорту?
Встановити прилади на ваші автомобілі або інші рухомі об’єкти.
У разі використання Web-інтерфейсу необхідно просто створити з’єднання з нашим сервером в інтернеті.
Якщо ви хочете використовувати програмне забезпечення SkyFleet (робоче місце диспетчера), його необхідно встановити на комп’ютері, підключеному до Інтернету.
Надання послуги GPS-моніторингу, поставка обладнання та його установка проводяться відповідно до Тарифів, які ви можете отримати, зв’язавшись з нашим менеджером.
Яка послідовність підключення до Послуги GPS-моніторингу
Залиште заявку або зв’яжіться з нашими менеджерами по телефону або електронною поштою
Вам необхідно повідомити:
кількість підключаються машин
кількість і тип датчиків, що підключаються (датчик рівня палива, температурний датчик, датчик відкриття / закриття дверей тощо), якщо вони необхідні.
вибрати спосіб моніторингу та контролю автотранспорту (Web-інтерфейс або прикладне Windows додаток).
Після укладення Договору відповідно до погодженого графіка (час і місце) на ваші автомобілі будуть встановлені прилади, також вам будуть надані ім’я користувача та пароль для доступу програмного забезпечення SkyFleet (робоче місце диспетчера) до вашої інформації.
За вашим бажанням може бути проведено навчання роботі з програмою SkyFleet
Чи скрізь я зможу відслідковувати мої транспортні засоби?
Ви зможете відслідковувати транспортні засоби скрізь, де є покриття GPS і GPRS.
Сигнали GPS покривають 100% поверхні земної кулі. Однак, всередині будівель, в тунелях і подібних місцях прийом GPS-сигналу може бути утруднений. Наше обладнання працює і по відбитим сигналам, однак, в бетонних і залізних боксах можуть бути втрати сигналу.
Однак, ви завжди зможете побачити, коли машина в’їжджала і виїжджала в / з місця з поганим прийомом. GPRS-покриття є скрізь, де доступна стільникова (GSM) зв’язок. Територія України покрита на 85%!
Як система отримує дані від транспортного засобу?
Обладнання, встановлене на транспортному засобі, відсилає GPS-дані та інформацію, отриману від датчиків, через GPRS-з’єднання.
Якщо GPRS-з’єднання з якоїсь причини розривається (наприклад, транспортний засіб в’їжджає в ділянку, де немає покриття стільникового зв’язку), дані зберігаються в пам’яті пристрою, і приходять на наш сервер, як тільки GPRS-з’єднання відновлюється.
Як часто відбувається оновлення інформації про місцезнаходження і стан транспортних засобів?
Інформація з обладнання, встановленого на транспортному засобі, передається на сервер в залежності від різних ситуацій, період передачі адаптується під конкретну ситуацію (рух по прямій, проходження повороту і т.д.), що дозволяє значно заощадити трафік.
При необхідності можлива організація спец режиму. З періодом передачі раз в 2-5 сек.
Як довго система зберігає інформацію?
Вся інформація про кожен об’єкт зберігається в системі протягом 2 років. У будь-який момент можна запросити історію переміщень або звіт за потрібний період часу.
Система працює цілодобово?
Режим роботи системи: 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів у році.
Що потрібно від водія транспортного засобу для роботи системи?
Нічого. Система працює в повністю автономному режимі. Більше того, можлива прихована установка устаткування, коли водій не знає про його існування.
Які системні вимоги до комп’ютера, на яке встановлюється програмне забезпечення диспетчера?
Операційна система:
Microsoft Windows 2000 / XP / Vista
Процесор: тактова частота не менше 1 ГГц
Оперативна пам’ять: 256 МБ (рекомендовано 512 МБ)
Жорсткий диск: 300 Мб (1 Гб для тимчасової інформації)
Підключення до Інтернет
Який метод вимірювання витрати палива вибрати: по прохідному магістральному датчику ДРТ або по датчику рівня палива ДУТ?
Оптимальним і найточнішим методом є використання ДРТ з можливістю контролювати фактичну витрату палива з точністю до 1%. Підключення ДУТ (і пов’язана з цим тарировка бака!) Не має сенсу на тракторах, навантажувачах і інших транспортних засобах, постійно рухомих по пересіченій місцевості. На самоскидах, комунальній техніці ДУТ працює непогано, але зазвичай лише доповнює свідчення ДРТ.
На які дизелі можна встановити магістральний датчик ДРТ?
ДРТ можна встановити на техніку з дизелями виробництва СНД (ММЗ, ЯМЗ, КамАЗ, ЗіЛ 645, А-40 та ін.). Якщо машина нова (після 2005) – уточніть модель ТНВД і уточніть можливість установки у Менеджерів (див. розділ Контакти).
Що необхідно мати для установки датчика витрат палива ДРТ на дизель?
Комплект ДРТ містить всі необхідні шланги, хомути, штуцери і роз’єми для установки його на будь дизель виробництва СНД. Додатково може знадобитися пластина для кріплення ДРТ в конкретному місці.
Чи можна встановити прохідний датчик ДРТ на дизель імпортного виробництва?
Сучасні дизелі з насос-форсунками не підходять для установки ДРТ. ДРТ вдається встановити на імпортні дизелі з механічним рядним або V-подібним ТНВД. Комплект ДРТ містить штуцери діаметром 14 мм з кроком різьби 1,5 мм.
Чи можна застосувати Skyfleet для обліку витрати палива дизелями в стаціонарних умовах (дизель-електростанція), що мають великі паливні баки?
Можна, з урахуванням того, що в реєстраторі Skyfleet встановлено обмеження за обсягом бака – 1000 л.
Чи можна встановити ДРТ на БелАЗ, тепловоз?
На даний момент максимальний часовий витрата, який визначається датчиком ДРТ, складає 200 л / год.
Чи можна підключити до Skyfleet 2 бака?
При підключенні 2-х баків можна виділити 3 випадки:

1) Датчик знаходиться в одному баку, баки постійно сполучені між собою. Установка можлива, якщо сполучна трубка має великий діаметр і не має крану. У цьому випадку 2 баки розглядаються як один.
2) Датчик знаходиться в одному баку, сполучна трубка тонка і (або) має кран. Установка недоцільна, тому заправки і сливи по баку без датчика не будуть бачити.
3) Два бака мають власні датчики і не з’єднуються між собою. Установка можлива, Менеджер бачитиме суму палива в 2-х баках. Однак, точність визначення витрати по 2-м баків низька і таке підключення не рекомендуємо.

Чи потрібно придбати антену GPS окремо або вона входить в комплект терміналу-реєстратора? Куди встановлюється антена GPS?
Антена входить в комплект Skyfleet. Має магнітне кріплення і кріпиться безпосередньо на дах транспортного засобу. Може працювати і під лобовим склом. Не працює під мостами, в тунелях, в тіні будівель. GPG антена може бути використана для визначення швидкості транспортного засобу.
Що необхідно для перегляду пройденого транспортним засобом шляху по карті?
Для перегляду необхідна програма клієнт з підключенням до інтернету. Також можна використовувати веб-інтерфейс.
Як стимулювати водіїв і ІТР до економії палива?
За законодавством наднормативне фактичне споживання списується на винну особу або за рахунок прибутку за рішенням керівника організації.
Відповідно до Постанови Ради Міністрів РБ від 31.08.07 N 1124 «Про стимулювання працівників за економію та раціональне використання паливно-енергетичних і матеріальних ресурсів» передбачені заходи морального і матеріального стимулювання керівників і працівників за економію паливно – енергетичних ресурсів. Розмір преміювання встановлений у розмірі 80% від суми економії.
У мене вже є деякі трекери. Чи є можливість підключитися до Вашого сервісу, що не набуваючи знову обладнання?
Так, в більшості випадків, це можливо. Для того щоб визначити можливість підключення, необхідно надати опис обладнання, яке у Вас встановлено. Технічні фахівці переглянуть протоколи, і після цього винесуть свій «вердикт». Якщо все підходить, прошивка буде відбуватися або дистанційно (за допомогою смс-повідомлень) або, в більш важких випадках, необхідним буде фізичний доступ до реєстраторів.
У мене різні види транспортних засобів: від вантажних і легкових автомобілів до тракторів, комбайнів та паливозаправників. Чи можу я контролювати їх всіх?
Так, безумовно.
Під кожен вид транспорту, в залежності від потреб контролю, специфіки роботи і сфери діяльності ми підберемо оптимальне рішення по обладнанню, зробимо монтаж в самих важкодоступних місцях і об’єднаємо всіх їх в єдину систему моніторингу.
Чи на всіх рухомих об’єктах можна контролювати паливо?
Так. Звичайно, контролювати паливо можливо на всіх типах ТЗ, але не у всіх випадках це виправдано.
В залежності від багатьох факторів, у тому числі середовища роботи, обсягів баків і потужності двигунів, існує кілька методів контролю. Вкрай важливо вибрати метод, який вирішить саме Вашу задачу оптимальним шляхом (як щодо ціни, так і одержуваного результату).

Наприклад: існує безліч причин, через якого ми будемо до останнього відмовляти Вас від ідеї придбання та встановлення рівневого або, тим більше, проточного датчика палива.
1. Тип палива. Датчик рівня палива може працювати як з дизпаливом, так і з бензином. Однак тут питання в складності процесу монтажу, (демонтаж бака, заповнення його водою під час проведення робіт) що, відповідно, вплине на вартість робіт;
2. Форма бака. В основному в паливних баках легкових автомобілів маленький обсяг і що важливо, дуже маленький обсяг у порівнянні з магістральної вантажний технікою. Датчики рівня палива з високою точністю ємнісного типу передбачені для установки в баки висотою від 35 см. На менш високих баках вони також будуть працювати, але похибка вимірювань різко зростає.
3. Крадіжки і перевитрати. Як правило, на легкових автомобілях вони несуттєві, а витрата більш-менш стабільний.
У зв’язку з усіма вищевказаними причинами, найбільш сприятливим способом контролю вважається програмний аналітичний метод розрахунку витрати палива. Це, явно, вплине як на вартість обладнання автомобіля з системою контролю, так і на час, необхідний для якісного введення в експлуатацію. Це якраз один з тих випадків, коли контроль витрати палива такого типу буде економічно недоцільним

Догори

Компания GPS Ukraine 4.9 из 5 на основе 95 оценок