Замовити консультацію
+38(067) 675-40-60
+38(067) 675-29-39

Наші Послуги

Контроль персоналу
В одному інструменті - "Android-додаткові" - контроль за часом, місцем розташування, виконання завдань, відвідування ТРТ (точка роздрібної торгівлі), автоматичне відправлення звітності, завантаження робочих планів.

Контроль персоналу

Безкоштовний тест
Ми пропонуємо нашим клієнтам 14-денний тестовий період використання системи моніторингу автотранспорту перед оснащенням всього автопарку. Для додаткової інформації зв'яжіться з Вашим менеджером.

Безкоштовний тест

Аналітика
Унікальна послуга з обробки даних отриманих з ПАК моніторингу транспорту та внутрішньої звітності підприємства, для отримання об'єктивної інформації з експлуатації автопарку.

Аналітика

Оренда системи
Відмінний варіант для початку бізнесу - забезпечте себе з самого старту! Лізингові умови дають можливість не тільки користуватися всіма перевагами без повної оплати системи, але і викупити її за зниженою ціною після закінчення договору по оренді.

Оренда системи

Логістика
Автоматизація та оптимізація логістичних процесів на автотранспортних підприємствах і організаціях з розвинутою транспортною інфраструктурою.

Логістика

Розрахунок економії
Можливість економії до 30% від загальних витрат на ремонт і паливо автопарку. Отримайте економічний ефект від впровадження системи на ваше підприємства. Проконсультуйтеся з нашим менеджером, щоб дізнатись ефективність для вашого підприємства.

Розрахунок економії

Ефективні звіти
Автоматична звітність за заданими критеріями експлуатації ТЗ, для оптимізації та автоматизації робочих процесів використання автопарку.

Ефективні звіти

Мобільний софт
Ми пропонуємо гнучку систему роботи для комфортної роботи наших клієнтів! Використовуйте Windows додаток, Android смартфони, планшети, браузерні ПО без обмежень за марками та моделями ПК, КПК, інших комп'ютерних пристроїв, телефонів.

Мобільний софт

Догори

Компания GPS Ukraine 4.9 из 5 на основе 95 оценок