Замовити консультацію
+38(067) 675-40-60
+38(067) 675-29-39

Відгуки

З моменту встановлення системи GPS моніторингу з датчиком рівня пального на транспортний засіб МАН-403 було зменшено розхід пального даного транспортного засобу на 4 літри на 100км., що дозволило зекономити 1056 літрів дизельного пального (станом на 20.10.2011р - 10296грн.). Хочемо висловити щиру вдячність колективу компанії "Красер" за виконану роботу і побажати успіхів та процвітання.
Стефанець В.П.
Директор ППФ Ураган
З моменту встановлення системи GPS моніторингу з датчиком рівня пального на транспортний засіб КрАЗ-256 (самоскид) було зменшено розхід пального даного транспортного засобу на 8 літрів на 100км пробігу, що дозволяє нам економити щомісяця близько 800л. пального. Висловлюємо щиру вдячність колективу компанії "Красер" за виконану роботу.
Паробочий Л.В.
В.О. голови правління ПрАТ Рокитнянський Скляний Завод
Наша компания осуществляет перевозки продуктов питания по Югу Украины и имеет большой парк собственных автомобилей и торговых представителей. Внедрение системы мониторинга компанией ООО "Скайривер" для нас стало выгодным решением вопроса ежедневного контроля эксплуатации служебного транспорта на нашем предприятии. Мы можем рекомендовать этот продукт как современный и надежный инструмент.
Абдиева Л.А.
руководитель отдела сбыта ООО Мясной Двор
...Результатом внедрения системы стало уменьшение расходов топлива до 25% на одну транспортную единицу.. Была произведена оптимизация работы отдела логистики, в результате чего, время доставки продукции нашим партнерам сократилось более чем на 14%. ...мы добились существенного повышения дисциплины и сглаженной работы компании в целом.
Третяк А.И.
Директор ООО НПП ГАММА
ПП “Красер» є партнером ТзОВ СП «Галпласт» з 21 листопада 2011 р. по сьогоднішній день. За такий тривалий час ПП «Красер» зарекомендувало себе надійним і стабільним партнером, забезпечуючи гнучкий підхід до потреб Замовника, високу оперативність і надійність. Рекомендую ПП «Красер» як надійного постачальника і сумлінного партнера.
Ониськів І.З.
Директор ТзОВ СП «Галпласт»
В загальному наше підприємство цілком задоволене співпрацею з ПП Красер. При запуску проекту, ми, як зазвичай при введенні будь-якої модернізацій на підприємстві, пройшли ряд складностей та форс мажорних обставин. Проте, на даний момент робота налагоджена відмінно, дані приходять оперативно. Окремо мушу відмітити високий рівень менеджменту контактних осіб підприємства, через яких відбувалась комунікація.
Слоцький А.З.
Директор ПП « Євро Транс Захід»
ПП «Фармалайф» в особі директора Гайдерова Юрія Григоровича Висловлює офіційну подяку ПП «Красер» за якісну проведену роботу (надання послуг GPSмоніторингу) з 3 серпня 2012року по сьогодні. За час співпраці з ПП Красер хочу відмітити теплі стосунки між нашими працівниками, швидкість відклику на запити технічного характеру та надання інформаційної підтримки.
Гайдеров Ю.Г.
Генеральний директор ПП «Фармалайф»

Догори

Компания GPS Ukraine 4.9 из 5 на основе 95 оценок